Sportovní zázemí

Sportovní zázemí

Škola vytváří podmínky pro studium jak žákům provozujícím sport na výkonnostní nebo vrcholové úrovni, tak studentům, kteří mají jiné zájmy a sport provozují jen rekreačně.

David Wellness FitnessSportovní a kondiční příprava pod vedením kvalifikovaných profesorů je zajištěna v David Wellness & Fitness centru a sportovní hale Bohemians. Pro regeneraci a kondiční přípravu jsou každý den odpoledne využívány kapacity zmíněného centra.

Systém výuky umožňuje sportovní trénink a závodní činnost, účast na soustředěních, turnajích a závodech ve všech sportech. Studentům trénink v jejich sportu neorganizujeme, ale spolupracujeme s trenéry klubů, např. SCM Slávia , SCM Motorlet, SCM Bohemians, SCM Sparta, SCM Victoria Žižkov, tenisové kluby TK ČLTK Praha, TK Sparta Praha, TK Neride Praha a další a rodiči, pod jejichž vedením sport provozují.

V rámci školy probíhá každoročně lyžařský kurz, hokejové dny, sportovní dny a řada akcí organizovaných na úrovni středních škol v sálovém fotbalu, basketbalu, hokejbalu, florbalu a atletice. Družstva naší školy se účastní většiny soutěží a turnajů pořádaných mezi středními školami v nejrůznějších sportovních disciplínách s výbornými výsledky. Naše týmy většinou s úspěchem zasahují do bojů o medaile.