Reprezentanti republiky a vrcholoví sportovci školy

Fotbal:

reprezentanti ČR a hráči I. Gambrinus ligy: Tomáš Necid, Filip Rada, Jan Vorel, Pavel Hašek, Marek Jarolím, Jakub Bureš, Jiří Bílek, Michal Klesa, Radim Nečas, Ivan Hašek, Jakub Malina, Filip Busta, Josef Hamouz, extraligová juniorská mužstva: Vladan Binič, Michal Šmíd, Martin Pihera, Tomáš Huleš, Haris Zinhasovič, Mirza Zinhasovič, Michal Barák, Tomáš Dušek, Jakub Cingl, Michal Zelenka, Lukáš Dejl, Michal Pekarik, Patrik Císař, Filip Zeman, Horst Siegel, Jindřich Faktor, Svatopluk Sýkora, Denis Töre

Hokej:

hráč NHL David Kočí, reprezentanti ČR: Tomáš Micka, Jiří Drtina, Dominik Furch, Lukáš Musil, Ondřej Staněk - hráči hokejové extraligy, Martin Holý, David Svoboda, extraligová juniorská družstva: Jaroslav Farář, Ondřej David, David Kuna, Lukáš Stach, Petr Hynek, Jaroslav Veverka, Radovan Šlouf, Tomáš Opavský, Tomáš Hertl, Martin Janský, Daniel Kareš, Petr Zolman, Vojta Řezníček, Michal Meravý, Jáchym Suchánek, David Palaščák, Tomáš Semrád, Jan Dlouhý, David Hájek, Jindřich Barák, Jakub Hofmeistr, David Tůma, Pozemní hokej: Filip Neuser (nejlepší brankář mistrovství světa reprezentant ČR), reprezentantky ČR: Zuzana Dolejšová, Markéta Matějovská

Tenis:

reprezentanti ČR ve Fed Cupu: Karolína Plíšková, Nicole Vaidišová, reprezentanti ČR ve Davis Cupu: Jan Hernych, Klára Koukalová, reprezentanti ČR a extraligová mužstva: Denisa Allertová, Vendula Plechatá, Dušan Karol, Filip Zeman, Ladislav Chramosta, Jakub Hašek, Petr Kralert, Jan Krejčí, Tomáš Hladil, Alan Javůrek, Dolejšová Denisa, Plecitý Patrik, Kristýna Plíšková, Michal Strnad, Lenka Kunčíková, Tereza Martincová

Basketbal:

reprezentanti ČR, extraligová juniorská mužstva: Jakub Zavadil, Michal Škorpil, Richard Slanina, Michal Miklánek, Jiří Vošta, Olga Pacáková, Petra Kubusová, Klára Formanová

Volejbal:

reprezentanti ČR a extraligová juniorská mužstva: Veronika Štolková, Alena Horáčková, Zuzana Horáčková, Hana Maláňová

Plavání:

David Sigrot, Barbora Olšavská, František Vitvar, Tomáš Janulík (mistři ČR)

Lyžování a snowboard:

reprezentanti ČR: Jakub Dohnal, Kateřina Polívková, Martin Štrougal, Kateřina Vojáčková (mistryně Evropy)

Cyklistika:

reprezentanti ČR: Martin Čapek (mistr ČR), Roman Dufek, Ladislav Kopec, Jakub Foglar (2.místo ČR družstva), Michal Němec (2. místo ČR na dráze), Dagmar Labáková, Veronika Jarošová

Golf:

reprezentanti ČR: Petr Nič, David Tešný, Martin Bešta, Dagmar Labáková, Veronika Jarošová, reprezentant SR: Štefan Páleník

Atletika:

extraligová juniorská mužstva: Michael Katseidl, Barbora Tetková, Gabriela Čušková, Martin Blahut, Lukáš Barták - 

Aerobik, moderní gymnastika, tanec a balet:

Nováčková Helena a Nováčková Julie (mistryně ČR a mistryně světa v jazzovém a moderním tanci), Marcela Šulová, Silvie Hamalová, Pavlína Nováková, Andrea Macháčková (mistrovství ČR v aerobiku), Klára Menglerová (mistryně ČR a 2. na mistrovství světa), Lenka Bradáčová (2. na mistrovství ČR), Monika Polášková (reprezentantka ČR)

Gymnastika:

Martin Konečný (mistr Evropy a reprezentant ČR), reprezentanti ČR: Petra Johnová, Michal Boltnar 

Krasobruslení a tanec na ledě:

reprezentanti ČR: Klára Baumbruková, Štěpán Tůma, Marta Klímová (mistryně ČR)

Box:

Stanislav Barszcs (mistr republiky a reprezentant ČR)

Karate:

Michaela Měšťáková (reprezentantka ČR)

Jachting:

Tomáš Vika (mistr ČR, účast na ME)

Jezdectví:

Nathalie Crnková, Chiara Szitášová (účastnice ME), Jiřina Pružinová (skokové závody v ČR), Kristýna Nechanická (juniorská reprezentantka ČR v parkuru)

Další sporty:

Eva Hamplová (mistryně ČR v slalomu na divoké vodě), Veronika Jarošová (1. místo na světovém poháru v juniorkách v cross country)